Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fekvőgipsz 4 hétig?!

Fekvőgipsz 4 hétig?!

Figyelt kérdés
Eltört a bokám és a sípcsontom, begipszeltek, de nem csak térdig, hanem az egész combom is gipszben van. A doki 4 hét fekvőgipszet mondott..nem túl sok ez egy kicsit? És az hogy egy boka és sípcsonttörés miatt ágyékig begipszelnek?? A fekvőgipszhez kaptam mankót, hogy legalább a mosdóig ki tudjak menni, de nem tudom kivonszolni magam, olyan fájdalmaim vannak. Jelenleg üvegbe vizelek, és mindent behoznak nekem, de ez 4 hétig tarthatatlan. Jobb lesz? Volt már valakinek ilyen?
2013. aug. 26. 08:27
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
És társaságod is mindig legyen,ez jutott még eszembe. Hívjál mindig barátokat,szórakozzatok,rendeljetek pizzát,kártyázzatok,ilyesmik.
2013. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket :) Az elhagyom magam nálam nem nagyon jellemző, sőt szörnyen érzem magam, hogy mindent a barátnőm csinál. Én az a fajta ember vagyok, aki nem szereti ha sajnálják, kifejezetten rosszul érzem magam tőle..persze mindenki sajnálkozik, aki átjön..kivéve pár havert, aki tudja, hogy nem bírom, ha sajnálnak.

Neked mennyi idő volt a gipsz? És járni, hogy tudtál ekkora gipszben? Mondjuk nálam a fő probléma, hogy az egyik kezem is gipszben van, így csak egy mankót tudok fogni..nem tudom, hogy lesz ez, ha járót kapok.

2013. szept. 9. 06:43
 33/39 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hét fekvő volt,ez a nehéz gipsz,utána 6 hét járó,az már könnyített volt. Azzal mankóval tudtam simán járkálni. A fekvőben mozdulni sem nagyon tudtam,nyomtam az ágyat.
2013. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Nekem a járó is hagyományos gipsz lesz, a doki nem ajánlja a könnyítettet :S Én is csak fekszem,a mozgatása elég nehéz..
2013. szept. 9. 12:44
 35/39 anonim ***** válasza:
Te szegény,bírod még abban a nagy gipszben?
2013. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Már majdnem egy hónapja van fent (augusztus 25-én gipszeltek), de a műtét után újraindult a 4 hét fekvő..pont tegnap voltam kontrollon, még mindig feküdnöm kell 2 hetet.Mondjuk ebben a gipszben csak feküdni tudok, semmi más nem megy..
2013. szept. 21. 13:52
 37/39 anonim válasza:

Hogyan haladsz a gyógyulással?

A kezedről már levették a gipszet. Mi a helyzet a lábaddal?

2013. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 TSz.Pali6403 válasza:

A fekvőgipszet már levették a lábadról?

Kaptál járógipszet?

Azzal tudsz menni iskolába vagy dolgozni?

2013. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
100%
Igen, már levették a fekvőgipszet most járó van fent. Ebben mankóval már egész jól tudok közlekedni, de már nagyon utálom.De már csak a most hét és a jövő hét és leveszik, csak győzzem kibírni.
2013. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!