Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a lábamon? (kép lennt )

Mi lehet a lábamon? (kép lennt )

Figyelt kérdés

Szóval 1 hete egy kis vörös pont volt a bal vádlimon ez mára majdnem teljes kör alakú gennyes seb lett és viszket is. Mi lehet ez ? begyulladt szőrtüsző vagy elfertőződött egy seb ?

[link]


2013. okt. 30. 11:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
Eléggé csúnya.Voltál vele orvosnál?
2013. okt. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem voltam,sajnos mire bőrgyógyászhoz kapok időpontot addigra 2x is le kell amputálni :D
2013. okt. 30. 11:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben orvoshoz mennék. Mondjuk MOST!
2013. okt. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj vagy ambulanciára. Ezzel én nem várnék egy percet sem...
2013. okt. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A házi orvosom sajnos ma már nem rendel,a kórházban jártam mostanában más sportsérülésekkel és annyira..hm finoman lesz*rják a betegeket,hogy az nem létezik,szóval lekenem valami fertőtlenítővel vagy bepathem+ al és holnap elnézek a házidokimhoz.
2013. okt. 30. 11:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kiskoromban. Azt hiszem, hogy valami fertőzés okozta, amit a fürdőben szedtem össze. Kaptam rá valami sárga port, ami jól kiszárította. Nem szabadott kaparni, mert növekedett. Széle mindig megvolt dagadva, és püffedve. Nem egy helyen kijött rajtam.
2013. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Máshol szerencsére nincs jele,lehet strandon fertőződött el.
2013. okt. 30. 12:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Végül is lényegtelen,hogy mi fertőződött el(szőrtüsző vagy seb),lényeg,hogy a kezelése ugyanaz. A háziorvosod is tud rá adni kenőcsöt(ha kell belsőleg is gyógyszert).
2013. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat holnap az első dolgom lesz elmenni a háziorvoshoz :)
2013. okt. 30. 14:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Kenjél rá Betadine kenőcsöt addig és kösd is be.
2013. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!