Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokaszalag sérülés mikorra...

Bokaszalag sérülés mikorra múlik el?

Figyelt kérdés
A külső bokaszalagom sérült, ezt mondta az orvos a balesetin. Meg azt, hogy 6 hét. Ez mit jelent?!?!? Addig duzzadt lesz, fájni fog és járni sem tudok? Vagy mikorra várhatom hogy újra működőképes legyen? Sportolás nem is érdekel most, csak hogy normálisan tudjak járni.
2013. okt. 30. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb két hétig nem fogsz tudni járni, utána is csak segítséggel (bottal) 3 hét elteltével kezdesz majd önállóan de lassan járni, egy hónap elteltével már normálisan jársz, de érzel néha fájdalmat. A duzzanat a második hét után múlik el.
2013. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A duzzanat eléggé lement, de azért még látszik. Rá tudok állni, sőt menni is tudok vele bár még szűk a mozgástartomány mert fáj! Így is 6 hét??!?! :-(
2013. nov. 1. 14:11
 3/4 anonim válasza:
Nekem is ez volt, talán még jobban megsérült egy picit. Nálam 2 hét sín 3 hét gipsz volt mire teljesen rendbejött bár utána is még nem nagyon terhelhettem. Sínben rosszabb mert duzzadt, véraláfutásos szval az első 2 hét rosszabb. az utolsó 3 hét jobb volt gipszben, nem fáj, de először még kellett nekem mankó majd csak az utolsó 1-2 hétben kaphattam járógipszet de akkor már semmit( szinte semmit) nem éreztem. Remélem tudtam segíteni (saját példa volt :/)
2013. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
tegnap tettem le a bokarögzítőt!6 hét után,már jó de most kell bejáratnom,mivel a rögzítő nem engedte mozogni a bokám,ezért a gyógyulás után újra meg kell "nyújtanom" a szalagokat
2013. nov. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!