Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lábtörés (ek)?!

Lábtörés (ek)?!

Figyelt kérdés

Nekem még kb. 2 éve volt egy kettős bokatörésem. (A bokám külső- és belső bokám is eltört.) 6 hétig voltam fekvőgipszben és 6 hétig voltam járógipszben. További 2 hónapig jártam gyógytornára. Kb. 1 évvel ezelőtt immáron a csavarokat is kivették a bokámból.

Sajnos azonban utóhatásai mai napig vannak "utóhatásai", ugyanis minden időjárás változásnál valamint sokszor "már egyszerűen" járáskor is fáj.


1. Mitől lehet ez a szinte rendszeres fájdalom a bokámban?



Sajnos a kisebbik öcsém kb. 2 hete síp- és szárkapocscsonttörést valamint részleges belső boka-szalagszakadást szenvedett, Jelenleg fekvőgipsz van a lábán. A fekvőgipszet várhatóan kb. 4 hét múlva cserélik neki járógipszre.


2. Mikor mehet legközelebb iskolába?


3. Mire számíthat az első napokban az iskolába? (osztálytársaktól, iskolatársaktól, tanároktól)


4. Mennyi időbe telhet neki a teljes felépülése?



Mivel ő focizik:


5. Várhatóan a sérülés után mikor kezdheti el ismételten a sportot?



Egyébként 14 éves az öcsém.



2013. nov. 13. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Kérdezd meg az orvost is, mert nem tudom, hogy szed-e pl. vérhigítót, de a régi sérülésre pláne szopogass TRAUMEEL tablettát minden nap 1-szer egy szemet, legalább 3 héten át! 20 éves sérülések is el fognak tőle múlni!
2013. nov. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Traumeel-ből-mivel már nem akuta sérülése-az öcséd 3X1 tablettát szopogasson el naponta.Előtte és utána ne egyen-igyon fél órát(csak tiszta vizet ha szomjas)Azon túl,hogy nagyon jó fájdalomcsillapító a csontszövet összeforradását is elősegíti.A gyógyulást meg tudjátok támogatni egyéb homeopátiás gyógyszerekkel is,ha érdekel küldj egy privátot.
2013. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!