Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört a csuklóm és az ujjaim,...

Eltört a csuklóm és az ujjaim, nagyon fáj a karom, normális ez? Meddig fog fájni?

Figyelt kérdés

Gipszben vagyok, illetve gipszsín a pontos megnevezése a rögzítésnek. Egész nap felkötve hordom,ha nem teszem,még jobban kezd fájni :/

Meddig fog ez ennyire fájni? Mindenkinek ennyire rossz volt a gipsz??

A középső ujjam és a mutató tört még el a csuklómon kívül,de mind a négy ujjamat begipszelték :( Ez miért van?? Nem elég csak kettőt gipszbe tenni? Így semmire nem tudom használni a kezem..


2013. nov. 17. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Részvétem. Nekem még két hétig lesz gipszem, szintén csukló törés. Egy ujjal gépelek...:(

Később nem fáj annyira!

Mostanra beszereztem 12 db kötőtűt, minden helyiségben legyen mivel vakarózni...

Tenyeremet feltörte a gipsz. Nyakam fáj, nehéz a dög.

Gallér alá teszem a megkötést, úgy nem vág.

Tisztálkodás megoldása egy hétbe került. Szemeteszsák, befőttes gumival rögzítve. Cipőim mind fűzősek, belebújós véletlenűl sincs. Melltartót bekapcsolni nem tudok.

DE NEM FÁJ!

Kitartás! Kibírjuk, más is túlélte. Azt hiszem...:(

2013. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fog még fájni, de bírd ki. Ha nincs felkötve, csak jobban fog fájni, szóval ne próbálkozz azzal, hogy csak simán lógatod. Nekem mikor eltört, akkor ízület is szétvált picit, úgyhogy amíg össze nem forrt, fájt. Kitartás.
2013. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!