Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Baleseti sebészeten milyen...

Baleseti sebészeten milyen élményeid voltak már eddig? (Sebvarrás, gipszelés, ilyesmik. )

Figyelt kérdés

2014. márc. 2. 18:46
 1/3 anonim válasza:
engem helyi érzéstelenítéssel műtötték az ujjamat kb fél órás műtét volt.nem volt vészes csak utána 2 napig zsibbadt a kezem,gondolom azért mert jött ki az érzéstelenítő hatása.a varratszedés nem volt fájdalmas csak kivágta a doki a varratot azt csókolom :)
2014. márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem kis műtétem volt...

altattak, mert nem akarta az orvosom, hogy rossz élményem legyen (13 vagyok)

Nekem a hüvelyemnél volt a műtét,mert szánkóval neki menetem egy korlátnak, ott keletkezett egy fibróma (ennek volt írva) ... na szóval ezt kellett leszedni, elég fájdalmasak voltak nekem utána a napok, mivel olyan helyen van és igazából a wc-t sem tudtam 2 perc alatt elvégezni :/

a varrat szedés nekem fájt, mert nagyon érzékeny volt az a rész a balesett és a műtét után, be is volt dagadva és lilulva :(



Másik eset (a tesómmal történt) összetörte az ablakot és megvágta a kezét egy öltéssel kellett összevarni neki nem fájt a varrat szedés... :)


Miért kérdezed?

2014. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kiskori baleset miatt egy sebet kellett néhány öltéssel összevarrni
2023. máj. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!