Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Számíhatok műtétre? A bokám...

Számíhatok műtétre? A bokám nagyon bedagadt.

Figyelt kérdés
Edzésen a bokám magam alá fordult. Mire hazaértem nagyon bedagadt. Jegeltem. Ma elmegyek a sebészetre, de nagyon félek hogy valami szakadás lesz. És azt ugye müteni kell... szerintetek mennyi az esélye?
2014. ápr. 10. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Hmmm..brrr....röntgen szemeim vannak...és kamera nélkül is látam....brrr kell a műtét

nah kb. ilyen válasz lehet :D

mégis honnan tudná bárki is? majd megnézik, ultrahangozzák, röntgenezik és megmondják az orvosok, azért is orvosok

2014. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy húzódáson esetleg részleges szalagszakadáson kívül bármi baja lenne... megrándult... De ha rátudtál állni és nem rögtön dagadt be, majd színeződött el, akkor nagyon nagy baj nem lehet, nem kéne lennie. Figyelem! SOKÁIG TART A GYÓGYULÁSA... ajánlott pihentetni, polcolni, jegelni, borogatni és kenni krémekkel kb. 2 hónapig... utána lassú, fokozatos terhelés, és bokarögzítő használata...
2014. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jó ne haragudjatok. Tényleg elég hülye kérdés volt. :D

Csak nagyon nagyon félek. Ma mentünk orvoshoz.... részleges szakadás. :/ be is kellet gipszelni. Kapom a hasba szurit minden nap... :/

nem gondoltam hogy ennyire súlyos mert gyalog kicsit bicegve jöttem haza edzésről ès mentem orvoshoz...

Nagyon remélem hogy az unatkozáson és a szurkáláso kívül más bajom nem lesz. :)

köszönöm a válaszokat.

2014. ápr. 11. 07:30
 4/9 anonim ***** válasza:

MIelőbbi jobbulást!

Jól tetted, hogy nem vártál vele sokáig és elmentél a balesetire megnézetni. De a legnagyobb félelmed látod mégsem igazolódott be, műteni nem kellett a lábadat és ez a fő.


Meddig leszel gipszben?

2014. ápr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

12 napig... utána 6 hétig valami légpárnás vagy légtalpas vagy valai ilyesmi bokarögzítő.

És a fekvés, mozgáshiány miatt ugye vérhigító kell amit csak úgy lehet ha minden nap megszúrják a hasam.

Igazából pont a tű miatt félek a műtéttől... Borzasztóqn félek tőle, de az első pociba szurit sírás és ájulás nélkül kibírtam. :D

2014. ápr. 11. 21:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is azt utáltam a legjobban, amikor gipszben volt a lábam, hogy naponta kellett döfködni tűvel a hasamat. Nagyon utáltam. Másfél hónapig csinálnom kellett pedig. A gipsszel egyébként nem is volt különösebb bajom, egészen megszoktam.

Kitartást!

2014. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Már csak 8 van hátra. :D

A gipsz annyira engem sem zavar bár a fürdést erőteljesen nehezíti. :D


A szurkálás és az hogy semmi nem tudok egyedül csinálni zavar. De már nincs sok hátra. Még 9és fél nap. :)

2014. ápr. 12. 16:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Jobban vagy, bírod még a gipszet és a szurkálást?

Már nem sok lehet hátra! :)

2014. ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nehezen, de muszáj. :)

A hasam már belilult a szurkálástól, de már csak 8 nap. :)


Köszönöm szépen. Nagyon kedvesek vagytok hogy így érdeklődtök. :) Igazán jól esik. :)

2014. ápr. 15. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!