Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » S. O. S. Ebből felépülhet?

S. O. S. Ebből felépülhet?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm és az unokabátyja tegnapelőtt este frontálisan karamboloztak, sajnos az unokatesója nem élte túl a balesetet, Ő pedig kórházban fekszik nyílt lábszár, medence és bordatörésekkel, sajnos belső vérzései is vannak, jelenleg mesterséges kómában tartják, több műtéten is átesett. Még csak 16 éves. :( Van rá esély, hogy felépül? :( És ha igen, vajon tudja-e folytatni a műkorcsolyát? :((( Mindenféle lelki támogatás elkél...

2014. ápr. 17. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen felépülhet, de nem lesz rövid folyamat ez biztos, sajnálom szegényt és az unokatesóját is nagyon.

Ami nagyon fontos az számára a lelki támogatás lesz, az orvosok teszik a dolgukat a fizikai gyógyulást elősegítendő, de a lelki gyógyulásban a rokonok, barátok tehetnek a legtöbbet, szóval minél többet foglalkozzatok vele ha felébresztik, esetleg szakember segítségét is érdemes igénybe venni, főleg az lesz lelki szempontból a nehéz számára a feldolgozás mellett mikor megtudja, hogy az unokatestvére... szóval ezért kell a szakember is.

Ő vagy unokatesója vezetett?

A korcsolya pedig... szerintem egy ideig Őt magát sem ez fogja érdekelni elsősorban.

2014. ápr. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az unokatesója vezetett, de nem ő a felelős a balesetért, ha jól tudom, egy másik autó ment beléjük előzés közben...

Az a baj, hogy a műkorcsolya nagyon fontos szerepet játszik az életében. Ha ezt is elveszíti, félek, hogy teljesen összeomlik lelkileg. :( természetesen én mellette leszek, a szülei is nagyon kedves emberek. Csak élje túl... :((

2014. ápr. 18. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívemből kívánom neki, hogy felépüljön!

Ha ennyire fontos a műkorcsolya, szerintem idővel (sok-sok évvel ezek után) vissza fog menni.

Ha mozgásszervi "hiányosságok" (bénulás) nem marad, HOBBI-szinten biztosan képes lesz folytatni.


Keserves tapasztalatom szerint...

2014. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!