Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerencsém lett volna?

Szerencsém lett volna?

Figyelt kérdés
Még régen bizonyos okok miatt öngyilkosságot próbáltam elkövetni, és megittam egy kávéscsészényi hipót. Először nagyon kellemetlen volt. Emlékszem, hogy nem akartam iskolába menni, és ezért csöndben a fürdőszobában megtettem. Ezek után az ágyban vártam a halált, de nem jött, a nyelőcsövem fájt picit, de hangom is volt ugyanúgy, szóval semmi komoly nem történt. Szüleim észre sem vették, de azt hallottam, hogy ez komoly károsodásokat okoz. Már 4 éve történt, és azóta minden megoldódott, én mégis meglepve tapasztaltam, hogy nem használt. A gyógyszerek sem. Esetleg szerencsém volt? Hál' istennek kevés volt a dózis? A válaszokat előre is köszönöm. :)

2014. jún. 19. 23:37
 1/1 Makra Péter Endre ***** válasza:
100%
Mondhatnám, ilyenek ezek a mai hypók. Hamísítottak, silányak, pfujj. Igen. Szerencséd volt! Mert meg nem ölt volna semmiképp ilyen dózisú vegyszer, de megnyomoríthatott volna. Egy gégemetsz..., ne is beszéljünk róla, mert szörnyű. Minden jót Neked!
2014. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!