Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az elmult hetekben minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmult hetekben minden vasarnap volt egy-egy randim. De a pasi sosem volt megfelelo, nem lett folytatas. Lesz egyszer szerencsem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valogatos, de ne legyen kover, fogatlan, bunko, iskolazatlan stb.
2013. febr. 10. 01:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Oh, ha én ilyen kiváltságos helyzetben lehetnék férfiként, két kezem összetenném...
2013. febr. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fizess és jósolok.
2013. febr. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, talán ha más országban próbálkozol lehet. Itt elég rossz a felhozatal tapasztalataim szerint.
2013. febr. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
innen pedig válogatósnak tűnsz...
2013. febr. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egyszercsak lehet,hogy igen,ha nem válsz robottá.

viszont erre az iskolázatlan dologra...

a sógoromnak szakmunkás bizonyítványa van,mégis egy kb 100 milkás céget vezet és nála tájékozottabb,értelmesebb,dörzsöltebb fószert nem nagyon ismerek.

és nem öreg.

uh óvatosan az előítéletekkel.

2013. febr. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én egyik sem vagyok :DD
2013. febr. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek persze, de ha a kérdező iskolázott, akkor valószínűleg iskolázott pasit keres, mert az ilyen különbségek feszültségekhez vezethetnek. ( A pasi alsóbbrendűnek érzi majd magát esetlegesen)
2013. febr. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Válogatós vagy, de az nem baj. Én is a legtökéletesebb nőt akarom megtalálni. Habár minden nőnek udvarolok, de eddig egyik nő sem tetszett igazán, mert mindben megtaláltam a hibát.

Az egy sovány(nem csak csont és bőr), makulátlan bőrű, ragyogó szemű, kedves nőt keresek, de olyan nőt még sehol sem találtam. Voltak nők, akikről azt hittem, hogy megfelelnek az igényeimnek, de kiderült, hogy arcuk csak a sok festéktől látszik fehérnek, kedvessége meg csak megtévesztés.

2013. febr. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!