Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 25 km/h val elvágódtam a...

25 km/h val elvágódtam a biciklimmel, és nagyon bevertem a könyököm, karom, vállam, térdem, fülem, fejem, és a combom. A fő ütést a fejem kapta, és fáj is. Lehet agyrázkódásom?

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 12:02
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Oké rendben, holnap lemegyek a dokihoz, mert felemelni alig tudom.
2014. aug. 10. 01:05
 22/24 A kérdező kommentje:
Amúgy ha megvizsgálták, akkor ha mondom nekik,hogy saját felelősségre haza megyek, akkor hazaengednek?
2014. aug. 10. 01:06
 23/24 anonim ***** válasza:
18 alatt vagy felett vagy? Ha felette, simán hazaengednek. Ha alatta, akkor szülő kéne hozzá. De nyugi, nem fognak benntartani, csak ha tényleg olyan okot találnak, ami komolyan veszélyeztet téged (pl: vérrögöt találnak az agyadban, törést a koponyádon. Ezeket 1 nap után már nem nagyon tartom esélyesnek). Eltelt egy nap, max. egy napig, de inkább kevesebb ideig szoktak megfigyelőben lenni az emberek az agyrázkódásukkal, ha az szövődménymentes, szal csak amiatt garantáltan nem tartanak bent.
2014. aug. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Oké rendben, köszi szépen!
2014. aug. 10. 01:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!