Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nehéz kérdés, amire megoldást...

Nehéz kérdés, amire megoldást szeretnék. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

(Szerintem ez a probléma valamiféle fétis, ezért tettem e témakörbe)


Kiskoromban sokat voltam kórházban, ahol – többek közt - gyógytornáztam is (értsd: mezítláb kellett lennem és/vagy esetleg a konduktor is úgy volt). Majd serdülő koromban észrevettem, hogy nekem tetszenek a fehér ruhás nők és egyben a női lábak (pl.: karatés-, doktornők). Mind a mai napig rajongok a női lábakért, de sajna nem igazán találkoztam még olyan nővel, aki ezt „tolerálná”. Ettől függetlenül számomra egy nőnél más is számít, nemcsak ez (pl.: a belső értékek).


Mit lehetne tennem, hogy ne legyen állandóan mániám a női láb?



2014. szept. 17. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ó, hát nem is olyan rossz fétis az. Szerintem előbb utóbb találni fogsz egy olyan nőt, aki határozottan élvezni fogja a hóbortodat. :-)
2014. szept. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
kiskorodban a kórházban kialakult egy függőség- láttad a fehér ruhás lábakat - és közben nem igazán értetted, mi történik veled, csak mondták biztos, ez jó neked ,gyógyulsz, jobb lesz, stb és ez kialakított egy függőséget. Ez tudatalatti, tehát hogy most hiába mondom, hogy ez nem igazi szeretet, hanem egy torzulás, függőség, ettől nem fog elmúlni. Pedig valahogy ki kellene oldani ezt a mániás színezetű rögeszmét a tudatodból, mert így nem lehetsz tiszta tudatú, szabad ember. A pszichológusoknak megvan ezekre a módszere- tkp addig mondogatják, ismételtetik részeltekben, visszahozva azt az időt és helyzetet, ahol kialakult, amíg teljesen tudatossá nem válik. És ezzel el is múlik. De ez idő (és pénz)
2014. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!