Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Tömegnövelő csak kondizáshoz...

A Tömegnövelő csak kondizáshoz jó?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és Karatézok. Szeretnék kicsit jobban fejlődni,izmosodni. Ha elkezdeném a tömegnövelőt érne valamit? 178 cm és 68 kg vagyok.

2014. jan. 27. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,kondiba kell járni.De mellette egyél rendesen :) a tömegnövelő csak kiegészítő!
2014. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tömegnövelő csak cukros fehérje. Olyan, mintha cukros húst ennél.


Bírod a karatét? Én eléggé rühellem.. sportkarate, köze sincs Magyarországon az igazihoz.. miért ezt csinálod? Sokkal többet fejlődnél, erősödnél, ha ökölvívásra mennél helyette. Az szinte mindenhol van.


Ha pedig kungfu vagy jujutsu edzés van a lakhelyed közelében, mindenképpen válts át.


A karate egy divat, de ne szúrj el éveket az életedből karatézással, hiszen idővel (ha jobban megérted mennyire alacsony a színvonal) akkor úgyis váltani fogsz. Én ha visszagondolok a múltamra.. akkor úgy lennék vele, hogy minél előbb vált az ember, annál jobb.

2014. jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!