Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokatörés! Mikor lesz végre...

Bokatörés! Mikor lesz végre olyan mint régen?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és 18 éves leszek. 2013. áprilisában tesiórán bekövetkezett balesetem közvetlen következménye BOKATÖRÉS lett. (bal bokám) Műteni szerencsére NEM kellett, de 6 hétig voltam gipszben. A gipszlevételt követően 4 hétig jártam gyógytornára.


Hobbi szinten sportolok (foci, kézilabda). Egyre ritkábban tudok menni, mert egyre gyakrabban fáj és egyre gyakrabban feldagad a bokám. Sokszor már kisebb terhelésre is. (pl. iskolai lépcsőzésektől).


Ugyan hordok bokarögzítőt, ami valamennyit segít, de teljesen nem szünteti meg.

Orvosnál is voltam. Semmit nem mondott.


Még a hobbi sporttal is hadjak fel? Mit tehetnék annak érdekében, hogy ezek (bokadagadás, bokafájdalom) teljesen megszűnjenek? Egyáltalán van rá esély, hogy valaha még teljesen tünetmentes legyen a bal bokám?


Tapasztalatokat, javaslatokat és az ötleteket előre is köszönöm!



2015. márc. 6. 15:27
 1/2 Andizsuzsi ***** válasza:

hagyjak


Sosem lesz a bokád olyan, amilyen volt. Egyik sportot űzzed csak, ne terheld túl.

2015. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia!Nekem is volt tavaly bokatörésem,műtéttel.A nai napig bedagad és fáj,ugyanolyan már nem lesz sosem.A sportolást ne hagyd abba,de túlzásba se vidd.
2015. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!