Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az normális ha valakinek...

Az normális ha valakinek ennyitől kimegy a csípője?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és tesi órán ökörködtünk meg minden aztán velem együtt hárman elestünk és persze én került alulra, hasra estem aztán aki közvetlen rám esett osztálytársam könyökével/alkarja végével a fenekemre esett aztán kegyetlen erős éles majd tompa fájdalmat éreztem és közben fura roppanás és vagy cuppanás szerű hangot halottam és nem tudtam megmozdítani a lában, még a lábfejem sem mozdult, majd mentőt hívott a tanár és bevittek a balesetire és ott mondták hogy a csípőm ment ki a helyéről...


Na de ez normális ha csak ennyitől kimegy egy teljesen egészséges ember csípője?



2015. márc. 12. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvost aki kezel. Szerintem érhetett téged egy olyan szögből az ütés, hogy kiugorhatott a csont. Nekem eltört régebben a lábszáram teljesen, mert elestem és alámcsúszott a lábam. 46 kg-os voltam és mégis teljesen eltört.
2015. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!