Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen esetekben szednek le...

Milyen esetekben szednek le orvosilag körmöt?

Figyelt kérdés

Az egyik lábkörmöm eléggé bekékült, amit én az edzőcipőm és a hosszú távú edzések együttműködésének tudok be, de azért elmegyek vele lrvoshoz, hátha mégsem, de nagyon félek, hogy le kell venni.. Csak az az egy körmöm szineződött el, és semmibe nem ütöttem be, vagy ilyenek. Edzésen kezdett fájni ahogy a cipővel kicsit dörzsölődött..

Mennyi az esélye, hogy leszedik?



#köröm #köröm leszedés
2015. márc. 21. 21:47
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a cipő nem megfelelő volt a lábadhoz, ezért szorította a körmöt. Ennek következtében befelé nőtt a köröm. Ezt az is befolyásolhatta, hogy rosszul nyírtad a körmöd. Valószínűleg le fogják szedni... De nem vagyok orvos, menj el és kérdezd meg. Van remény :)
2015. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem vészes a körömlevétel, utána picit vigyáznod kell majd rá! Szerintem mutasd meg egy dokinak és cseréld le azt a cipőt...
2015. ápr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!