Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ngyon fontos!! Eltört a...

Ngyon fontos!! Eltört a lázméro a hálószobába mit kell csinalni?

Figyelt kérdés
Na ugy volt h mertem a lazamat aztan anyum meg leeakarta razni a lazmerot aztan puff le a foldren rogton ki is mentem a szobabol anyumek ott laknak ott vannak a legtobbet a szobaba en csak azert voltam ott mivel beteg vagyok most is.Na de szoval szet tort anyum megfogta puszta kezzel felvette kidobta a konyhai kukaba.Aztan a kukabol kivette megint csak szabad kezzel aztan kivitte a kinti kukaba.ez nagy baj volna hogy hozzaert?Lehe nem is tort el mert annyit lattam hogy az oldala lepattant eleg arosen vagodott le a foldhoz.Nem lesz semmi baj?Anyum megfogta roggton hozrta a porszivot felporszivozta meg kinyitota az ablakot.De amikor szet tort a fekete pizsim volt rajtam hat kb 1.5 meterre alhattam a torott lazmerotol de a pizsamamarton nem maradt csepp vgay vmi?Mert most is ez van rajtam es ez is lesz mivel fekszek beteg lazas vagyok.Innet nem fog parologni?Vagy vannak valami amire oda kell figyelni?

2015. ápr. 17. 21:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
bameg azert nem vagyok vak már komolyan minek irod hogy nem is volt higanyos azért még látok a szememre
2015. ápr. 17. 22:03
 12/14 anonim ***** válasza:

Látom, közben már javítottál.


Ennyire rettenetes dolog a higany:

https://www.youtube.com/watch?v=e6VlzVgS7qk

A papa még meg is kóstolja.


Kölyök koromban simán belecsöppentettük a higanyt bonbonmeggy desszertbe. Aki evett belőle, azt elkapta a hasmenés. Viccnek akkor jó volt! Persze akkoriban még nem volt ekkora rettegés, a kórházba se hívták a katasztrófa védelmet ha eltört egy lázmérő, pedig akkor naponta hívhatták volna.

2015. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"már komolyan minek irod hogy nem is volt higanyos azért még látok a szememre"


A szövegértéseddel is bajok vannak, senki se írt ilyeneket!

2015. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Túl van reagalva a higanyos lázmérő. Semmi baj nem lesz tőle. Az nem mennyiség igazából.
2015. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!