Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyi idő alatt gyógyul meg...

Mennyi idő alatt gyógyul meg a szilánkos csípőtörés?

Figyelt kérdés
Tegnap történt, hogy testnevelés órán kézilabdáztunk a fiúkkal, én az egyik nagydarab sráccal olyan szerencsétlenül ütköztem, hogy ahogy elestem ő rám esett. A kórházba kellett szállítani, ahol a rötgen után megállapították, hogy el van törve a csípőm és le van válva belőle több kisebb darab is. Az orvos azt mondta hogy bele telik egy kis időbe mire újra tesizhetek.

2015. ápr. 30. 07:27
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
Huhhh, elég rosszul hangzik. Biztos hónapokba telik, amíg teljesen rendbe jön. Műtét is volt, vagy mit csináltak vele?
2015. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Aznap délután meg is műtöttek, még egy cső is bennem van (feszít is de nagyon) valami drén cső vagy mi.
2015. ápr. 30. 13:16
 3/52 anonim ***** válasza:
Mielőbbi jobbulást! Gipszet is kaptál vagy csak feküdni kell?
2015. ápr. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, van gipsz de csak addig míg bent vagyok. Az kb 3 hét.
2015. ápr. 30. 16:11
 5/52 anonim ***** válasza:

Az szép. Akkor gondolom felkelni sem tudsz most a gipsz miatt.


Hát, pihengessél akkor, utána viszont szerintem gyógytornára kell majd járni, de gyorsan fogsz javulni, biztos. Ha nem kell tovább a gipsz, az jó jel! :) Fel a fejjel!


Nagy gipszet kaptál?

2015. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
teljesen körbefogja a lábamat a combtövemtől a térdemig meg meg egy olyan kengyel féle a gerincemtől a köldökömig, az támasztja a csípőmet. + bent van egy katéter cső is. Meg kapom a szurit a pocimba :(
2015. ápr. 30. 19:27
 7/52 anonim ***** válasza:

Egész a térdedtől a gerincedig be vagy gipszelve??? Úristen, az bizony rémes lehet :( Akkor még felülni sem tudsz most. A szuri a hasadba, hát az sem lehet kellemes. A katéter nyilván muszáj, ha nem tudsz járni.


Na, de hamar eltelik majd ez a 3 hét, legalább a sulit most hanyagolhatod :) Aludj sokat, nézzél filmeket, olvasgass, chateljél, foglald el magad. Nyárra biztos szépen rendbe is jössz. Jó pihizést meg gyógyulgatást!

2015. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Úgyis érettségi szünet lesz mától :) Igen olvasgatok sokat, kértem anyáékat hogy a leckéket kérjék el és küldjék el. E-mailban megoldható így nem maradok le. Nyárra talán rendbe jövök én is bízok benne. Köszönöm szépen a jókívánságot :)
2015. máj. 1. 02:13
 9/52 anonim ***** válasza:
Látom a beírásod időpontjából, hogy aludni azért nehéz lehet a kórházban :)
2015. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
Fiatal korban még a komolyabb csonttörések is gyorsan gyógyulnak. Két hónap kb. és szerintem rendben leszel! Mielőbbi jobbulást! Doki mit mondott amúgy?
2015. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!