Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyi idő alatt gyógyul meg...

Mennyi idő alatt gyógyul meg a szilánkos csípőtörés?

Figyelt kérdés
Tegnap történt, hogy testnevelés órán kézilabdáztunk a fiúkkal, én az egyik nagydarab sráccal olyan szerencsétlenül ütköztem, hogy ahogy elestem ő rám esett. A kórházba kellett szállítani, ahol a rötgen után megállapították, hogy el van törve a csípőm és le van válva belőle több kisebb darab is. Az orvos azt mondta hogy bele telik egy kis időbe mire újra tesizhetek.

2015. ápr. 30. 07:27
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
NA, ez jó, akkor könnyen lehet haza is fognak engedni már ezen a héten. Hátha. Nagyon drukkolok. Szuri meg lehet jobb lesz, ha otthon magadnak adod majd be. Nekem lábtörés miatt kellett egyszer, és sokkal kevésbé volt rossz, ahogy magamat szúrtam, mintha az orvos adta volna be.
2015. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Anya tanult ilyen ápolói szakot, azt mondta hogy majd ő beadja
2015. máj. 4. 18:26
 23/52 A kérdező kommentje:

Hurrá!!!!

Holnap megkaphatom a terpesztőt és elkezdhetem a mankózást :)

2015. máj. 6. 19:31
 24/52 anonim ***** válasza:

Na, ez szuper! :)))


Hogy unhatod már az ágyban fekvést.....

2015. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
Már nagyon, a hátam ki is sebesedett teljesen
2015. máj. 6. 20:14
 26/52 anonim ***** válasza:

Szia!

Hol? Melyik korhazba vagy??

2015. máj. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
Gyula Békés Megye
2015. máj. 7. 05:09
 28/52 anonim ***** válasza:
Nos, milyen a mankózás, hogy megy? És milyen ez a terpesztő, amit rád raktak? Ez is gipsz? Nem kényelmetlen?
2015. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
Lényegében egy műanyag lap, a combomra van felcsatolva olyan keskeny mint körülbelül három vonalzó egymás mellett. Kicsit még fura meg fáj de jó hogy végre járkálhatok.
2015. máj. 7. 13:50
 30/52 anonim ***** válasza:
Azért ez már sokkal jobban hangzik, mint a gipsz, ami eddig volt. Most már nagyon gyorsan fog menni a felépülésed. Reméljük pár napon belül haza is engednek!
2015. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!