Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyi idő alatt gyógyul meg...

Mennyi idő alatt gyógyul meg a szilánkos csípőtörés?

Figyelt kérdés
Tegnap történt, hogy testnevelés órán kézilabdáztunk a fiúkkal, én az egyik nagydarab sráccal olyan szerencsétlenül ütköztem, hogy ahogy elestem ő rám esett. A kórházba kellett szállítani, ahol a rötgen után megállapították, hogy el van törve a csípőm és le van válva belőle több kisebb darab is. Az orvos azt mondta hogy bele telik egy kis időbe mire újra tesizhetek.

2015. ápr. 30. 07:27
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

Nem is nagyon lehet itt aludni.

Köszönöm szépen a jó kívánságot :) Hogy mit mondott? A gipsz három hét, ma kiszedték a csövet (iszonyúan fájt a drén cső) az szabadon van, három hét gipsz után kapok egy terpeszbetétet mint a kisbabáknak van, hogy ne mozduljon el a csípő, mivel nem csavarozták. Ezt körülbelül hat hétig kell hordanom. Addig az ideig mankózok, utána jön a 3x14 gyógytorna, úgy mondta a doktor úr hogy körülbelül 9-12 hét a teljes gyógyulás

2015. máj. 1. 15:12
 12/52 anonim ***** válasza:

Aha. Akkor azért július-augusztusra tutira teljrsen rendbejössz, mdg 3 hét után már otthon lehetsz, erre gondolj. Még a nyaralásból sem fogsz kimaradni.


Az a fiú aki a sérülésedet okozta, legalább bocsánatot kért meg meglátogatott a kórházban?

És felkelni meg mozogni most semennyire sem tudsz? :(

2015. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
Nem ülhetek fel, mert elmozdulhat a kengyel ami a csípőmet tatja össze, a fiú volt az aki értesítette a szüleimet. Másnap volt is bent megkérdezte hogy vagyok, hozott be narancsot meg az anyukájával sütöttek nekem sütit szóval aranyos volt :) igen bocsánatot is kért. Amúgy aranyos kedves gyerek, igazság az hogy eléggé félénk, meg nem szándékosan okozta a sérülést.
2015. máj. 1. 16:52
 14/52 A kérdező kommentje:
Amúgy ma tudtam meg hogy 60 db szuri van felírva :(
2015. máj. 1. 16:52
 15/52 anonim ***** válasza:

60 szuri? Brrrrrrr. Az két hónapig minden nap.

És nagyon fáj a szuri a hasadba? Hogy bírod?

És az a nagy gipsz milyen? Nem viszketsz alatta?

2015. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Nem egy jó érzés, ilyen műanyag gipsz van rajtam, majd a terpesztő lesz sima gipsz.
2015. máj. 1. 17:34
 17/52 anonim ***** válasza:
Na szia, jobban érzed magad már egy kicsit? Nem nagyon uncsi a kórház?
2015. máj. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:

Szia

Kegyetlen unalmas, a kaja rossz, a szuri nagyon fáj. A hasam alja tiszta kék-zöld :( Ma levették a hevedert és a lábgipszet de csak míg megröntgeneztek, szépen gyógyul a törés, már csak a gipszheveder van rajtam így felülhetek.

2015. máj. 3. 14:54
 19/52 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek a hasszurik miatt :( De az jó hír, hogy szépen gyógyul a törés és levették azt a nagy gipszet. Hátha hamarabb haza is engednek majd, nem lesz az 3 hét :) Fel a fejjel!
2015. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doktor úr hogy ha ilyen szépen gyógyulok, akkor lehet hogy jövőhéten megkapom a terpesz merevítőt.
2015. máj. 3. 21:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!