Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hova tegyen magára információt...

Hova tegyen magára információt az ember, hogy a mentők biztosan lássák, amikor kijönnek?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy NE ÉLESSZENEK újra, vagy hogy különleges műtétes valaki, ami megváltoztatja az előírások alkalmazását, vagy, hogy különleges gyógyszereket szed, mondjuk szervátültetett.


A papír nem jó, nem hiszem,hogy böngésznének karpereceket.

Nxaki verőeret biztos néznek; akkor nyakláncra rakott valamit ászrevennének? Vagy megnézés nélkül leszednék.



2015. aug. 19. 20:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az aorta dissectio-ra gondoltál a "verőér-szakadás" alatt. Képzeld, pontosan tudjuk mi az. Ha mégis valami olyat találunk, ami számunkra ismeretlen, akkor a Google a barátunk. 99%-unknak van okostelefonja, az orvosok, mentőtisztek nagy része az angol vagy német orvosi nyelvet is megérti. Talán ha konkrétan írnál, tudnék konkrétan válaszolni a problémádra.
2015. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedeves 11-es; nem volt szándékomban feltételezni, hogy a mentősök nem ismernek ritkának tartott dolgokat, pusztán arra, hogy előfordulhat, hogy első látásra teljesen más gondolatuk lenne, mint ami a helyzet.

Igen, aorta dissectiora gondoltam, ami pl. nekem nem jutna eszembe, mint legvalószínűbb lehetőség, mondjuk, fiatal, vékony, nemdohányzónak tűnő, nő láttán.

Mindegy. Látom én, hogy az érsebészet fejlettebb M.o.-on, mint a gazdagabb országokban, örülök is neki.

2015. aug. 20. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!