Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gipszelt lábbal ezt hogy...

Gipszelt lábbal ezt hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Szóval könnyített járógipszem van, de nem akartam azt a szandálféle bénaságot járótalpnak, hanem műanyag sarkat rakattam fel inkább a gipszre. De most ha ezzel megyek az utcán, suliban vagyok, így szedi össze a koszt rendesen, utána otthon, hogy menjek vele a lakásban meg, hogy feküdjek be vele az ágyba?


Ha volt már gipszben a lábad, te mit csináltál?



2015. okt. 12. 10:31
 1/2 anonim válasza:

Mikor édesanyám lába el volt törve, mi zoknit húztunk a gipszre. Ha az utcán sok latyak volt, még fóliát is tettünk rá (zokni, rá fólia, arra megint zokni, hogy ne csússzon). Így nem lett annyira koszos, persze nem is maradt makulátlan, de azért vállalható maradt. :)

Anyu alváshoz is zoknit húzott rá, hogy ne legyen piszkos az ágy. Ha mégis összekoszolódott a gipsz, akkor vizes ruhával kicsit letöröltük, majd hajszárítóval megszárítottuk, de olyan is volt, hogy csak egy késsel kicsit lekapargattuk róla a koszt. Ez a kosztól függött.

2015. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Két mankó, lábad nem rakod le. Ennyi
2015. okt. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!