Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen az amikor kiütik az...

Milyen az amikor kiütik az embert, milyen érzés, mi történik ilyenkor?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok pontosan, amikor harc közben, vagy akár más mechanikus hatás következtében valaki elveszti az eszméletét, görcsösen rángatózik, felakadnak a szemei,stb...


Legjobban olyan ember, emberek véleménye érdekel, akikkel ez már megtörtént. Mi történt, mit éreztetek, milyen volt az egész? Mind fizikailag, mind mentálisan.



2016. jan. 10. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Hát ha fent akad a szeme, és rángatózik azt nem kiütötték, hanem sokkot kapot, és azonnali segítségre szorul. különben meghalhat nagyon könnyen!

Egy sima kiütésnél elfekszel azt csá, egyszer csak magadhoz térsz, soha nem estél még el?

De amúgy egyszerű kideritteni! Menj le a kocsmába, és köss bele egy emberbe provokáld amíg ki nem üt a gec ibe :)

2016. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul fogalmaztam, fennakad a szeme és úgymond "bemerevedik" az ember, feszülnek az izmai. Nem görcsrohamra gondoltam.


A "soha nem estél még el?" alatt arra gondolsz, hogy elesel és elveszíted az eszméleted? Olyasmi még nem történt velem eddig, és nem is vágyok a megtapasztalására :)


Az oldal valamint a kérdésem mikéntjéből sejtheted, hogy nem empirikus úton szeretnék az ismeretre szert tenni. Nyilvánvalóan amit tanácsoltál, hogy kocsmában veressem eszméletlenre magam, azt már jómagad megtetted, igaz?!

2016. jan. 30. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem én még nem tettem meg, eddig senki nem vert meg.

Viszont motorozni szeretek, és estem párszor olyant, hogy arra ébredtem csak fekszem a földön és nem tudtam mi van, aztán hamar ráeszmélsz, hogy eltaknyoltál bizony! Ilyenkor felálltam végignéztem magam alaposan, hogy mi bajom van aztán meg a mocit lestem meg. De onnantól, hogy ko van se kép se hang, csak vagy sötét miden, mint ha rohadt mélyen aludnál, totál ki vagy kapcsolva a tested önkivületi állapotban csak hánykódik. Aztán magadhoz térsz, nem igazán érzed a fájdalmat, ha vérzel, ha lehorzsoltad stb stb. idővel azonban kimegy az adrenalin és kezded érezni a dolgokat. Én ennyit tudok neked mondani.

2016. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na akkor itt egy normális válasz én több éve boxolok és sajnos vagy nem sajnos ütöttek már ki , nekem olyan érzés volt hogy lezsibbadt a fejem és magamtol eldőlök mint amikor elesel pl amikor meg a földön vagy azt ugy képzeld el mint amikor beteg vagy például és elerőtlenedsz csak szorozd meg 10 el maga a kiütés pedig az agyat érő trauma okozza lényegében hogy hirtelen nekiicsapódik a koponyának és a benne lévő folyadék nem tud olyan gyorsan irányt változtatni mint amikor ugrasz egy hasast a vízbe..
2019. okt. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!