Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vissza kellene mennem az...

Vissza kellene mennem az orvoshoz?

Figyelt kérdés
A bal bokám be volt dagadva . Megállapították hogy részleges ínszalag szakadásom van. Választhattam a gipsz és a bokarögzítő között. A bokarögzítőt választottam mert nem akartam ágyban feküdni hetekig.Már eltelt 3 hét és 6 hét múlva kell vissza mennem az orvoshoz. De még mindig ugyanúgy fáj a lábam és néha alig tudok ráállni, a lépcsőzés is nehézkes és a lábam ugyanúgy be van dagadva mint eddig ... Most vannak a vizsgáim és ezen a hét van a szalagavató is . Nem szeretnék vissza menni mert lehet akkor be gipszelik és akkor nem leszek ott a saját szallagavatomon és nem tudok majd suliba menni. és most egy napot sem hiányozhatok mert akkor nagyon lemaradok az anyagban is .

2016. febr. 2. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A bokarogzito és a gipsz feladata ugyanaz lenne, rögzíteni tehermentesiteni a szalagokat. Ha 3 hét után ugyanúgy fáj és be van dagadva, feltétlenül menj vissza! Rendesen használtad a rögzítőt, pihentetés stb? Nem írtad mi történt, nem lehet hogy valami toresed is van? A gipszet sem kell feküdni csak stabilabb tartja a bokád. Ha sokáig terheled a másik lábad, csipod az is károsodott!
2016. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elcsúsztam a jégen. Azt mondták nincs eltörve. És rendesen használom a rögzítőt. De pihentetni nem igen volt időm :(
2016. febr. 2. 11:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Most vettem észre hogy a sípcsontom is be van dagadva. Az attól lehet hogy túl szorosan kötöm meg a rögzítőt ?
2016. febr. 2. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat nem voltam net közelben.

Sajnos a hajszál törés nem látszik mindig azonnal, csak amikor felszívódik a sérült rész. De törés nélkül is fájdalmas lehet ha nem pihenteted eleget. Elhuzodik a gyógyulás, megerolteted a másik lábad. Próbáld pihentetni!

2016. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!