Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nemrég vették le a gipszemet,...

Nemrég vették le a gipszemet, de ráestem a kezemre. Eltörhetett?

Figyelt kérdés
1 hete vették le a kezemről a gipszet, akkor aztmondták teljesen jól összeforrot a csont. Ma a suliból a lépcsőről jövök lefelé, s a csempére egy csúszós szőnyeg van téve, s amikor arra ráléptem, elcsúsztam. Akkor eszméletlenül fájt a kezem, most már enyhült, de ha forgatom a kezem, vagy mozgatom az újjaimat nagyon fáj. Elképzelhető az újjab törés/repedés vagy csak erőssen megütöttem ?

2016. febr. 15. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs értelme a találgatásnak. Még ma menj a sebészetre és mutasd meg.
2016. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fogok menni, de sajnos a legközelebbi 'klinika' már zárva van, holnap reggel megyünk röntgenre. Mindenesetre visszük a gipszet is :D


Köszi a választ, ment a pacsi.

2016. febr. 15. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem irtad h pontosan hol tort el es hogy hol faj. De szerintem nem tort el, hisz tudod mozgatni. De zuzodasod lehet van.
2016. febr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt valami röngtenszemű csodatévőtől kérdezd meg az Ezotévéből emeltdíjas számon. Esetleg menj vissza a traumatológiára, ahol megröntgenezik :D
2016. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bármely szakorvosi rendelőintézetben lévő sebészeten DE és DU is van rendelés, ill. a helyi kórház baleseti sebészetére is lehet menni, csak vidd magaddal a korábbi törésről szóló papírt.

Most érdemes hűteni, fáslizni, nem mozgatni, nem terhelni.

2016. febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!