Ki tört a fogam?

Figyelt kérdés

A szemfogam tört ki és a gylökér benne maradt. Kérdésem az lenne,hogy lehet_e a gyökérbe 1fogat pótolni? Nincs mellette fog.Pont a szemfogam.

Mit csináljak nagyon csúnya. Elvagyok keseredve :(



2016. febr. 19. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Fajt amikor letort? Es utana ha hideg viz erte?
2016. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha aránylag menthető lehet bele fémcsonkot rakatni, tartósabb, mint egy sima korona akár, egy fogam ilyen, nekem is kitört mert a gyökér körzeti szétfurta...de már 10 éve megvan és semmi gond vele, szebb, mint az eredeti volt
2016. febr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem fájt ki van idegölve és kb.3 éve be volt tömve és a tömés látszik a gyökérbe.

Még gyerek koromban idegölték ki.

2016. febr. 19. 22:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocs idegelték*****
2016. febr. 19. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez volt, sajnos a gyökér kezelt fog idő után elhal törékeny lesz stb. fém csonk vagy fém csap nem tudom hogy hívják azt tetethetsz bele és arra megy a korona, nekem anno volt 25.000 FT porcelán koronával ami kicsit drágább
2016. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most őszintén: szerinted ez egy normális kérdés? :-(

Nem látjuk a fogadat, nem ismerjük az egészségi állapotodat.

Ha én azt mondom, hogy "B", és a fogorvos azt,, "hogy "A", akkor nem hiszed el neki?

2016. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A másik megoldás, ha azt a gyökeret el kell távolíttatni, akkor hidat csináltatsz, nem gond ha több fogad is hiányzik egymás mellett,4-5ös hídat is tudnak csinálni de lehet hosszabbat is, csak itt mondjuk lehet be kell áldozni a mellette lévő egészséges fogaidat, hogy lecsiszolják
2016. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocs idegelték*****
2016. febr. 19. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!