Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Túl erősre sikeredett az...

Túl erősre sikeredett az együttlét minlehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a probléma hogy a partneremmel túl erősre sileredett az együttlét,mondhatnám hogy eleg vadul csinalta,de annyira hogy este elkezdtem vérezni és görcsölök .Egész nap nem tortent semmi de estére eklezdtem verezni gorcsolni de nem lehet mensi mert bőven nincs itt az ideje.Kb 2hete volt meg.. Nagyon ritkán szexelek lehet az volt a baj mert annyira elragadott a hév higy fel se tűnt milyen vadállat módba ment át az egész..Szerintetek mi lehet a baj?:( Görcsölök,fáj a hasam nagyon.A pasi tenyleg vadallat volt én hülye meg hagytam.Le kellett volna állítani.Mi lehet a baj?:( Légyszi segítsetek.Már kértem nőgyógyászhoz időpontot,de addig is nem lenne baj ha tudnám..
2016. febr. 23. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A méhed vérezhet,mivel úgy felsértett,talán fel is szakított.
2016. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos így monitoron keresztül nehéz megmondani,még az orvosnak is meg kellene vizsgálnia hozzá. Hogy nem azonnal kezdtél vérezni,az arra utal,hogy nem csak valami felszíni kidörzsölődés,hanem komolyabb dolog. Ha rosszabbodik, ne várd ki az időpontodat,menj be ügyeletre,de ezt te érzed. Én a helyedben meg egy ilyen vaddisznóval többet nem szexelnék,attól,hogy hagyod,még nem kötelező széttépni egy nőt.
2016. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!