Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Laparoszkópiás epeműtét utáni...

Laparoszkópiás epeműtét utáni hegek, bővebben lent?

Figyelt kérdés
Hali :) 20 éves vagyok. Lány. Szerdeán műtöttek epére. 2 órás volt a műtét .Az orvis sajnos azt mondta nagyon véreztem műtét alatt gyorsan össze kellett varrnia ezért nen úgy varrt ahogy tervezte de azt mondta fiatal vagyok úgyhogy szépen helyre fog jönni minden sebem. Meg néztem őket egy nagyobb van ahol kivették az epehólyagot a többi pici 4 db lyukacska van a köldökkel együtt. Az a kérdésem hogy aki át esett már ilyen műtéten az el mondaná hogy neki hogyan gyogyultak a sevek vagy mennyire látszik? Én inkább ezen aggódom h mennyire lesz szép...:( megviselt a műtét sajnos....gondoltam írok ide hogy választ kapjak sorstársaktól..:) nagyon várom h irjatok. Amúgy 4 lyukas a műtét mert van olyan ismerősöm akinek csak 3.
2016. febr. 27. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. Nem is látszik, nekem 3 heges.
2016. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem 23 évesen, azaz 5 évvel ezelőtt műtöttek és látszik.

Nem feltűnően, de látszik. Az epém helyén semmi nem látszik, a köldököm olyan formájú, hogy ott sem látszik, viszont a mellem alatt látszik. Viszont nem zavaróan.

De nekem eleve olyan a bőröm, hogy minden műtéti hegem megmarad, csak elhalványul. (Van sajnos 1-2 műtéti hegem.)

Viszont ne ezzel foglalkozz, az egészség többet ér, minthogy most van 1-2 heg rajtad.

2016. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 éve műtöttek, 4 lyuk, szintén kissé vérzékenyebb műtéti terület.

a felső nagy heg szép vékony, fehér csík, a köldöknél észrevehtetlen, a 2 oldalsó meg kb olyan, mint a vállon megmaradó oltás-heg.

2016. máj. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sassszem ***** válasza:
Még négy hónapos a hegem, de nem csodálom, hogy még látszanak a műtéti helyei. Majd egy év múlva lesz sokkal szebb a hegem.
2019. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sassszem ***** válasza:
Még négy hónapos a hegem, de nem csodálom, hogy még látszanak a műtéti helyei. Majd egy év múlva lesz sokkal szebb a hegem. 4 lyuk heg van ott.
2019. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!