Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi baja lehet a lábfejemnek?...

Mi baja lehet a lábfejemnek? Mit tegyek a fájdalom ellen?

Figyelt kérdés
Múlthéten reggel, mikor suliban mentem hirtelen megfájdult a lábfejem, középen,fent vagyis nem a talpamban éreztem, illetve érzem a fájdalmat. Olyan volt, mintha "beakadt" volna és nem tudna kiroppani. Nem is foglalkoztam vele, csak a napok teltek, még mindig fájt. Használtam jégzselét, ezáltal 1-2napra jobb lett. Viszont megint fáj. Kicsit meleg érintésre, mintha egy csomót is érzékelnék, mint ami a vállakban szokott lenni. Már lassan egy hónapja 5-6centi,vastag sarkú bokacsizmát hordok, míg eddig csak pár centisben jártam. Anyukám szerint ez az oka, a fájdalomnak. Szerintem még említenem kéne, hogy szoktam miatta sántítani, tesin is szokott akadályozni, és ha hajlítgatom, akkor is fáj. Nekem nem nagyon van ötletem, mit kéne ellene tennem, mit nem, ezért kérném a segítségeteket! :D
2016. márc. 7. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj meg újra alacsony sarkúban járni!
2016. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!