Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Akkor nem kellett volna...

Akkor nem kellett volna begipszelni?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam sürgősségin megröntgenezték a kezem nem tört el,a doki semmit nem mondott csak annyit,nem tört el...De amég várakoztam,beszélgettem egyik ismerősömmel aki gipszmester.Ő azt mondta van olyan orvos aki zúzódásra is kér gipszelést pihentetés kèppen csak kevesebb időre..Pont váltás előtt voltam(18:45-kor)a doki bunkó volt,csak a papírból tudom hogy megzúzódott.Ma reggelre elkezdett dagadni.Most akkor felesleges lett volna a gipsz,vagy csak váltás előtt nem akartak velem sz.rakodni?

2016. ápr. 30. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Zúzódásra teljesen felesleges, a gipsz rögzítésre szólgál zúzódásnál mit rögzítene? Volt már gipszben bármid? 1-2 napig elég elviselni...
2016. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felesleges, zúzódás mi borogatni szoktuk, illetve fáslizni.
2016. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zúzódás és zúzódás közt is hatalmas a különbség. Van amelyiknek jót tesz a gipsz, van amelyiknél meg teljesen fölösleges.
2016. ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem igazából kifejezetten jó volt a megzúzódott kezemnek a gipsz. Mikor 2 hét után levettuk itthon inkább visszaraktuk még egy hétre. Biztos hogy nem venném le a helyedbe
2016. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem kaptam gipszet.Csak kíváncsi voltam hogy akkor hogy is van ez?Elnézve a karomat nekem se ártott volna a gipsz,borzasztóan fáj és dagad is..
2016. máj. 1. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!