Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Volt már valakinek hasonló...

Volt már valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
Másfél hete végre elkezdtem fogyókúrázni és kiegészítettem kocogással. Másnap fájtak az alsó lábszáraim, gondoltam, izomláz és újra kocogtam, örültem, h van hozzá kitartásom. Azóta viszont mindkét bokám fáj és nem is kicsit, éjszaka sem tudtam aludni, akkora fájdalmaim voltak. Fájdalomcsillapító kis ideig hatott csupán.Sajnálatos módon, pont a munkahelyemen is olyan helyzet alakult ki, h lépcsőznöm kellett szinte egész héten és ráadásul rengeteget, estére kétszerese lett a bokám és még jobban fájt. A házi orvos irt fel fájdalomcsillapítót, gyulladáscsökkentőt, kenőcsöt. Ettől kicsit jobb lett, de szinte, ahogy megyek néhány lépést, újra elkezd iszonyatosan fájni. Pihentetni igazából csak éjszaka tudtam, mivel nem engedhetem meg magamnak a táppénzt és azt sem, h a munkahelyem emiatt elveszítsem. Mi lehet a baja a lábamnak? Gondolom a megterhelés miatt történt a baj, de nem hinném, h megrepedt, ráadásul mind a két lábam?
2016. máj. 7. 08:47
 1/3 anonim válasza:
Szerintem amikor először mentél futnál túlságosan túl hajtottd magad. Nem kell már az első nap 5km-t lefutni. Csak fokozatosan
2016. máj. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem futottam sokat, csak azért van rajtam 10-15kg súlyfelesleg (ezért is akartam fogyni) és lehet, h túlterheltem, de ez lehet akár szalagszakadás is vagy repedés is?
2016. máj. 7. 09:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem maga a csontom szokott fajni. Azota kevesebbet kocogok es eljarok uszni.


Sokat segitett. Nincs edesseg, cukros udito, nagy vacsora.

2016. máj. 19. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!