Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Begipszelt láb vagy kar/kéz,...

Begipszelt láb vagy kar/kéz, mennyire korlátozza az embert a mindennapi tevékenységekben?

Figyelt kérdés
csak kíváncsiságból kérdem, nekem szerencsére még egyik sem volt :)

2016. máj. 8. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a lábam volt begipszelve több hétig. Ha jól emlékszem 3-4 hétig csak fekvőgipsz kaptam amivel gyakorlatilag a saját lakásom foglya lettem. Majd kaptam járógipszet amivel bot segítségével tudtam már mozogni. Amiben korlátozott, az, hogy rendesen egyedül zuhanyozni nem nagyon tudtam, mert figyelni kellett, hogy víz ne menjen bele. Szaladni sem tud az ember a busz után amit ugye sokszor megcsinálunk, hogy ne kelljen várni..Meg amikor elkezd a gipsz alatt viszketni, akkor idegesítő, hogy vannak pontok amit sehogy sem tudod megvakarni..
2016. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Változó, ki hogy viseli. Nejem, éjszakai melóba 21 órakor eltörte a karját. Reggel 6-ig úgy dolgozott. 6-tól 8 óráig helyre rakták, sínbe tették és ment vissza melózni.
2016. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3x volt gipszben a lábam,meglehetősen korlátozott.. Minden nehezebb volt,több időbe telt,lefárasztott az,hogy féllábbal ugrálgatok,a mankó valamennyit segített,de úgy se volt hű de könnyű,amúgy nagyjából mindent megtudtam csinálni a vezetést leszámítva :D
2016. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem most el van repedve a csuklóm,gipsz van rajta..Hat enni azt nem tudok,irni alig azaz inkabb kaparni😂😂😂meg persze polot fel le venni megint csak nem

De megoldom nem olyan nehez,meg ahogy telnek a napok biztos egyre jobban belejovok de am a furdes nem volt kulonosebben nehez ,meg ma elvagyok,eddig mindent megoldottam😁😁Aludni nem tudok:/

2016. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Nekem mindkét kézfejem volt már gipszben. Amikor a jobb kezemen volt gipsz, az sokkal rosszabb volt. Gondolj bele, bal kézzel kellett borotválkozni, enni. És a WC használat után bal kézzel...
2016. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!