Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a bokámmal?

Mi lehet a bokámmal?

Figyelt kérdés
2016. Április 27.én csütörtökön edzésen rosszul léptem és alám fordult a bokám. Volt hangja és eléggé bedagadt de azért nem volt nagyon vészes... Viszont péntekre lila is lett meg nagyon fájt ha ráléptem! Mostanra a dagadás kb teljesen lement viszont végig lila a bal oldala a bokámnak lábfejenek vádlimnak. Most már csak ha rendesen járok akkor fáj kicsit, de, ha lábujjhegyen járok akkor egyálzalán ne! Anyumék bokaszallag szakadásra tippelnek mert állításuk szerint úgy lila... Szerintetek? Az orvos pénteken azt mondta nincs törés. 16/L

2016. máj. 2. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Tehát orvos látott, és nem mondott semmit, azt mondta minden rendben?? Egyébként mikor én egyser voltam olyan hülye, hogy szandálban futottam, és sikerült rálépni a lábamra(mármint hogy így alám fordult a bokám, ahogy te is írtad) részleges szalagszakadásom volt, egy hónapig ilyen merevítő cuccot kellett hordanom.. LEhet, hogy neked is valami ilyesmi van
2016. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az volt 2 szalag elszakadt :/ nem értem hogy nem vették észre először
2016. júl. 23. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!