Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Menjek vissza az orvoshoz?...

Menjek vissza az orvoshoz? FONTOS!

Figyelt kérdés
Tegnap alámfordult a bokám. Balesetin volt röntgen azt mondták ínszalag nyúlás és zúzódás. Azóta ment le a dagadás viszont elég szép lila színt kapott és nem hogy rá állni de letenni sem tudom a talpam annyira fáj de a mozgatás picit már megy. Utamra engedtek annyival, hogy pihentessem és most csak egy lábon tudok ugrálni. A problémám az, hogy a leletemen az van, hogy " 3x0,5mm-es meszes fragmentum ábrázolódik ami abfractio következménye" megnéztem neten a fragmentum az darabos törést jelent. Miért mondtak mást mint ami a papíron van?
2016. máj. 26. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keress fel egy traumatológiát, vagy sebészeti rendelést, és mutasd meg a papírod, valamint mond el a panaszodat is. Szerintem be kellett volna gipszelniük.
2016. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én a helyedben feltétlenül más orvoshoz mennék.
2016. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ha elszakadt a szalag és nem műtik meg, sosem lesz már olyan a bokád mint volt, mindig ki fog fordulni minden véletlen rossz lépésnél
2016. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ez érdekes...


nincs esetleg orvos ismerősöd? ( lehet ő tudná a választ)

ha nincs, akkor kórház, ez nem játék



ha tényleg az, amit mondtak, akkor a gyógyászati segédeszköz boltban ( talán ez a neve) vagy gyógyszertárban lehet kapni rögzítőt, pontosan nem tudom mi a neve, de ha azt mondod, hogy zúzódásra kell, akkor valószínűleg tudni fogják ( kék-fekete színű)


és egy mankó mindenképpen jól jönne, ha ennyire nem tudsz ráállni

2016. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de szherintem a lilás része talán szakadás. Találj egy JÓ orvost, nagyon fontos!
2016. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek. Kaptam kölcsön merevítös bokarögzítőt de abban sem tudok rá állni. Holnap anyukám elviszi a háziorvosnak meglátjuk mit mond. Jelenleg ilyen : [link] körmöm ne nézzétek :)
2016. máj. 26. 21:55
 7/12 A kérdező kommentje:
Itt nem látszik hogy lila
2016. máj. 26. 21:59
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja és az baj ha zsibbad is? Vagy ilyenkor normális? Bocsi csak soha nem volt még hasonló balesetem.
2016. máj. 26. 22:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szakadás. Pláne ha röntgen volt. De nem értek ahhoz.A fotó alapján mondom.
2016. máj. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A fragmentum az nem darabos törést jelent, hanem töredéket. Láttak a röntgenen három darab fél milliméteres szilánkot. Ugye nem gondolod, hogy három ilyen porszem azt jelenti, hogy szanaszét tört a lábad?
2016. máj. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!