Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Baleset, arc sérüléssel,...

Baleset, arc sérüléssel, valaik hasonló?

Figyelt kérdés
Egy héttel ezelőtt bicigli balesetem volt. Egy kőfalban szétcsaptamaz arcomat. 10 cm-es sebem lett. Összevarrták, àllìtólag tényleg szépen. A seb alatt varrtàk, összehúztàk hogy kisebb heg legyen majd rajta. Hétfőn kiszedik a varratot. Nagyon félek hogy nagyon fog fàjni. Attól is hogy milyen lesz az arcom. Àllitólag egy vékony csìk lesz majd csak ott. Valaki êl itt heggel az arcàn? Vagy hasonló eset? Kérlek nagyon magam alatt vagyok...

#Seseb
2016. jún. 25. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A varratszedés nem fáj!

Én autóbalesetben kifejeltem a szélvédőt, az üveg összevágta a homlokom.Vonalkódos lett.Bepanthennel kenegettem és semmi nem látszik.

Ha varrni kellett,a tiéd mélyebb seb,de ne aggódj,egy pici halvány csík fog maradni.

2016. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Engem kiskoromban arcon harapott egy kutya a szemem alatt.Egy nagyon nagyon halvány bemélyedés maradt,amit addig senki se vesz észre az arcomon,amíg nem mesélek róla.Viszont ha lebarnul az arcom akkor látszik a csík. :/

Én pont pár hónapja voltam bőrgyógyásznál és nem is túl drágán teljesen el tudja tüntetni a heget (nekem ősszel fogja).A varratszedés miatt meg ne aggódj,mert egyáltalán nem fáj.

2016. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!