Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Munka helyi baleset, mennyire...

Munka helyi baleset, mennyire lehet vészes?

Figyelt kérdés
20 és fiú vagyok, élelmiszeripari kereskedelemben dolgozom. A mai nap a pultnál voltam, és levágtam szeletelő gépel egy kis darabot az egyik ujjamból. a körmöm felétől hiányzik. Szóval az új begyem felét vagy mi a neve. Nagyon véreztem, kétszer ájultam el 10 perc alatt. Mennyire maradnak maradandó sebek? vagy szépen vissza gyógyul? az ájulás miatt is agódnom kéne? még nem ájultam el sose. Normális ha kétszer ájulok el 10 perc alatt?

2016. júl. 11. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Vissza kellett volna nyomni, amit levágtál és akkor hozzáforr. azért orvosnál voltál ugye??
2016. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen voltam. Kaptam kötést is holnap vissza kell mennem cserére.
2016. júl. 11. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Apámmal is ez volt, csak ő szikével kapta le a hüvelykujjából egy részt.

Sok idő, mire teljesen felépül.


U.i: apám kidobta a macskáknak a levágott részt... nem ették meg.

2016. júl. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyám gyorsan és jó erősen visszanyomta rá, nyomtalanul beforradt, még érzéskiesése se lett. pedig csak egy bőrcafat tartotta, de visszaforrott. pedig anyu már 70 éves volt akkor. a szervezet regenerálódik.
2016. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!