Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A derekamon volt egy anyajegy,...

A derekamon volt egy anyajegy, egyik nap azt vettem észre hogy feljött egy picit, félig fel van jöve és ha hozzá érek fáj, mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
illetve, a bal csuklómon megjelent valamilyen vöröses pont, félek... :(

2016. júl. 15. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb menj el bőrgyógyászhoz, (azaz MA!) és mutasd meg neki!
2016. júl. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elfelejtettem mondani, nem vérzik, meg semmi ilyesmi... nem is vérzett, de csak augusztusban tudok elmenni.... :(
2016. júl. 15. 07:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi baj.

Legutóbb mikor voltam bőrgyógyászaton azt mondta a doki, hogy gyakran mennek ilyennel, hogy belekaptak és vérzett stb., de ettől nem lesz bajod.

Akkor lehet baj ha gyakran sérül, sokszor dörzsölődik stb.

Úgyhogy ne pánikolj. Ijesztő lehet de semmi baj. Ragaszd le ragtapasszal, hogy ne akadj bele, aztán majd megmutatod a dokinak később amikor tudsz menni.

2016. júl. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!