Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért fáj a bal térdem?

Miért fáj a bal térdem?

Figyelt kérdés
Állómunkát végzek már több, mint két éve. Tegnapelőtt is sima munkanapnak indult az egész, majd műszak vége felé megfájdult a bal térdem. Aznap és utána való nap egyszerűen nem bírtam hajlítani a lábam. Most eltelt egy 4-5 nap azóta és ott tartok, hogy nem tudok rendesen ránehezedni a bal térdemre mikor felkelek a székből. Mikor hajlítom és nagyjából derékszögben van a lábam akkor éles fájdalmat érzek és kicsi pattanást a térdemben. Kerékpárra ülve először alig bírok tekerni, majd pattanik egyet a térdem és utána tudom terhelni és megy rendesen a tekerés. Mi lelte a lábam?
2016. szept. 8. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:

csinálj lábedzést súlyokkal, azzal megerősödik

testépítő oldalakat nézd

2016. szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hallottál már orvosról?
2016. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem hallottam még orvosról!!!
2016. szept. 8. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Pl porckopás, kérj a háziorvostól beutalót reumára vagy orthopédiára.
2016. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
28 évesen csak nem
2016. szept. 8. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak betét kell, keress fel orthopédust.
2016. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Intenzív terhelés hatására bizony lehet 28 évesen porckopás...és te 2 éve álló munkát végzel, és egy csomó más is lehet, megnyúlt szalagok, ízületi egér, nyáktömlő gyulladás terhelés miatt több most nem jut eszembe
2016. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!