Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a baj a labammal?...

Mi lehet a baj a labammal? Pls help!

Figyelt kérdés
tesi oran futottam es nem vettem eszre hogy a fube volt egy hullahopp karika. Futas kozben pont raleptem a karikara es a vizes fu miatt egy kicsit megcsusztam ,de nem estem el. A jobb labam megfeszult es (nem tudom jobban elmagyarazni) ahogy a karika csuszott elore a labambam egy eles fajdalom jelentkezett mert a testem az hatrafele "ment" a labam meg ugye elore es igy megfeszult a bokam vagy hogy mondjam... Azotan ha setalok faj a labfejem. Eles fajdalmat erzek de nem mindig. Amikor csavarom a labfejem akkor egy pontba nagyon faj. szinten ezt az eles fajdalmat erzem... mi lehet a baja ? Zuzodas? Randulas ? Esetleg tores ?

2016. szept. 28. 00:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Huzodas. Akkor sulyos, ha be is lilul.

Nekem csavarodott ki a bokam tobbszor is(nem tort el, vagy ficamodott) de 1x volt meghuzva sulyosan, de akkor be is lilult korulotte teljesen. Nyilvan ha meghuzodik, fajni fog. Pihentesd, fokepp ne eroltesd. Nem vagyok orvos, de tores valoszinusege abbol kiindulva, amit irtal nem igazan valoszinu, mint ahogy irtam, inkabb meghuztad.

2016. szept. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszi a valaszt :)
2016. szept. 28. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!