Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi van a térdemmel?

Mi van a térdemmel?

Figyelt kérdés

Kb 2 honapja sérült meg voltam vele orvosnal azt mondta hogy valami kifordulás v nemtudom (kb 3 hét utan tudtam sétálni de még akkor is furán és az első két hédben rá álni is szenvedés volt. nemtudtam kinyujtani a lábamat meg behajlítani se) aztán elmentem ortopédushoz is aki azt mondta hogy a szalag megrandult vagy valam ilyesmit és hogy pihentesem hordjak térdrögzitott. (mar 2 honapja pihentettem hordom a térdrögzított sport krémmel kenem amit a doki felírt) mar nem faj de van néha olyan mikor ráálok az egyik térdemre és összecsuklok akkor iszonyatosanfáj de nemsokáig ( kb 5 perc) aztan kicsit faj ki nyujtani meg behajlítani de elmulik aztan mar futok ( bar még most se tudok rendesen futni inkább csak kocogni) és most még az is előjött, hogy kinyujtom teljesen olyan furrán ropog kattog a térdem meg ha benyomom érzem hogy eltudom mozditani oldalt is - jo tom ez egy kicsit hülyén hangzot :D na és gugoláskor feláláskor is kattog bukfencezni meg nemannyira tudok mert az még fáj. Aki tud erre válaszolni az kérem írjon és mielőttt írna valaki hogy térdprotézis 16 vagyok :D

a válaszokat előre is köszi mindenkinek :)



2016. nov. 20. 08:36
 1/10 A kérdező kommentje:
léci valaki írjon pls
2016. nov. 20. 19:00
 2/10 Schreiber László válasza:
Magán orvos! Vidéken + 40.000, Pesten + 100.000. De szerinten ki fogod nóni. Kérj öszinte válaszokat pontosan feltett kérdésekre, nem kell szégyelni a "naiv" kérdéseket.
2016. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Menj dokihoz sürgősen!

Nekem fél éve így kezdődött - most már a lábam helyén egy combcsonk van, és várom, mikor tudnak rá műlábat készíteni... :(

2016. nov. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
WTF mi van utolsó beparaztattál? voltam orvosnal nem csinált semmit csak mondta hogy továbra is hordjam a térd rögzítött( már mióta hordom :( ) meg sport krém......Annyit mondot ha még az ünnepek elött se lesz jó akkor menjek el hozza Újra ( ja igyis 1 honapot vártam)
2016. nov. 26. 09:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Neee, velem is ez van! És csak 13 vagyok!! Az "orvosom"- aki csak megkérdezte, hogy fáj-e majd felére 1 gyógyszert, semmit nem csinál vele. Mi vettünk egy "elöl lyukas" térdrögzítőt így azóta nem megy ki, de most is fáj...
2017. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem 2015-ben kezdődött egy rossz lépéssel: Részleges szalag szakadás, porcleválás. Azota semmi nincs rendben. 2016 nyarán egy lépcsőzés közben előről kezdődött minden . Újra orvosrol orvosra... Sportkorház(előtte kézilabdáztam) mindegyik orvos szerint más a baj
2017. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

6-os vagyok. Véletlenül elküldtem

Szoval mindenki mást mond és mar egy nagy köteg papír van a térdemről. Es ma bővült:) délelőtt az iskolából megint mentő vitt el. Sok sikert hordj rögzítőt járj gyógytornára, ússz akármi csak ne járj igy nekem mar 2 éve ez megy. Es megint nem tudok felalni. 14l

2017. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
És egy sima séta közben kiugrik. Vissza kell tenni a helyére stb
2017. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem végre helyre jött tesi órán megsérültem kórházba vittek(Beteshda) és ott megröntgenezték semmi jó tovább küldtek ortopédiára ott is megvizsgáltak végül csináltak egy endoszkópiás műtéttett kiderült le volt szakadva egy porc meg keresztszallag szakadásom van meg egy másik szalag részleges szakadása majd még műtenek de ott legalább 1 héten belül meg csináltak mindent amire 3 orvos fél év alatt nem volt képes magyar egészségügy pls
2017. febr. 18. 22:44
 10/10 anonim válasza:
Szóról szóra igy történt velem is. Annyi különbséggel hogy nekem meg nem volt műtét.
2017. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!