Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagymamám testének 40% összeég...

Nagymamám testének 40% összeégett, mennyi az esélye, hogy túléli?

Figyelt kérdés
Nagymamám 82 éves, minap szenvedett egy balesetet, melynek köszönhetően a teste 40% összeégett, III.-IV. fokú súlyos égési sérüléseket szenvedett. A légburka is megsérült, sok füstöt belélegzett. A kórházban sajnos már egyszer leállt a szíve, de sikeresen újraélesztették. Jelenleg mesterségesen altatják, hogy ne érezzen fájdalmat. Az orvosok semmi biztosat nem tudnak mondani, sajnos egyre jobban hűl ki a teste és a vérnyomását is csak a gyógyszerek segítségével tudják korrigálni. Nincs szükségem arra, hogy "hát vannak csodák" s hasonló válaszokra. Őszintén ezeket az infókat olvasva szerintetek van esélye a túlélésre? S ha igen, mennyi?

2016. nov. 28. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha most azt irná valaki hogy rövidesen meg fog halni , az jól esme?
2016. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A nyers tenyeket nezve 82 evesen, azok alapjan amilyen ertekeket mutat sajnos nem biztato az allapota, DE hidd el, vannak csodak! Apukam mar tobbszor volt olyan beteg, hogy a kezeloorvosa azt mondta :" ilyen ertekekkel masokat mar a halottashaz fele tolunk", es hala Istennek, mindig felepult! Remelem mamaddal is igy lesz!
2016. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mit mond az orvos? Mindenféle adat nélkül max találgatni lehet. Én azt mondom 50-50% l
2016. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem esne jól, csak szeretném felkészíteni magamat mindenre, hogy ne csalódjak olyan nagyot ha mégsem úgy lesz, ahogy szeretném. Én hiszek a csodákban, sőt tapasztaltam is már csodákat, Isten hívő vagyok, nagy hittel, csak azért jegyeztem meg, hogy nem szeretnék ilyen válaszokat, mert mindenki körülöttem csak ezt válaszolja... szeretnék végre picit reálisabban tekinteni a dolgokra. Köszönöm a gyors válaszokat!
2016. nov. 28. 22:11
 5/12 anonim válasza:

Annyi mindenen keresztül ment, szegény. Nagyon sajnálom.Remélem felépül.

Sok erőt kívánok nektek, reménykedjetek! (Bocsánat hogy nem írtam konkrét választ, de elérzékenyültem)

2016. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Számíts a legrosszabbra és reménykedj a legjobban.
2016. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A 25% feletti égés már egészséges emberben is nagyon nagyon súlyosnak számít :(
2016. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez bunkóság????

Olvasd el mit irtál és mit irnak a többiek. Vagyis értelmezd, bár ezek szerint bunkó vagy, és ne privátot irjál.

2016. nov. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát, reménykedünk és imádkozunk, hogy Isten döntését el tudjuk fogadni. Utolsó válaszoló, én nem írtam senkinek sem privát üzenetet, szerintem nézd meg a feladót, de én nem írtam ilyent...
2016. nov. 29. 14:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Eü-ben dolgozom és van ismerősöm égési osztályon. Szerintem alig 1% alatt vannak az esélyei. Nagyon idős egy ilyen nagy kiterjedésű, ilyen mély égéshez. Még egy fiatal életerős embernek is alig lenne esélye.
2016. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!