Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történt a térdemmel?

Mi történt a térdemmel?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap, állás közben a bal lábamról áthelyeztem a súlypontomat a jobb lábamra és közben kinyújtottam a jobb térdemet. Ekkor egy viszonylag erős, ízületi jellegű, kattanó hangot hallottam, majd erős fájdalmat éreztem. A fájdalom mára csökkent, de járáskor, térd nyújtáskor és hajlításkor fájdalmat érzek és néha kattogást hallok a térdkalácsom melletti területnél. Mi történhetett? Menjek orvoshoz? Vagy elég csak otthon kezelni? És ha igen, hogyan? Lehet, hogy porcleválás vagy nyáktömlő gyulladás? Amúgy 14 éves vagyok és rendszeresen sportolok (országúti bringa).

2016. dec. 9. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet porcleválás persze. szal ezt nézesd meg vki hozzáértővel, de ne amolyan állami sarlatánnal, mert az csak azt fogja mondani h nincs semmi aztán kenegesd, hanem tényleg vki profival (ha meg sportoló vagy, akkor úgyis tudod, ki e területen a legprofibb ma az országban). a térd azért összetett dolog, és nem kéne elhanyagolni. na meg ha netán levált egy kis darab porc és az beékelődik neked vhova, olyan hasító fájdalmad lesz h azt kívánod akár altatás nélkül is ott azonnal vegye ki vki, mert tűrhetetlen tényleg.
2016. dec. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! Ennek azért annyira nem örülök. :( Akkor megpróbálok minnél előbb orvoshoz menni.
2016. dec. 9. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, megoldotta-e azóta a gondot. Ha nem múlik, érdemes szakemberhez fordulni. Tapasztalt elváltozást? Röntgenre el fogják küldeni egy vizsgálat után.
2017. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Mi a helyzet, hogy vagy?

2022. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!