Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokarándulás után foci?

Bokarándulás után foci?

Figyelt kérdés
5 napja volt bokarándulásom, még kicsit be van dagadva de már nem fáj. Holnap után mehetek ezzel focizni?

2016. dec. 19. 19:49
 1/3 Rozi13 válasza:
Szerintem ne menjél még. Ha be van dagadva, azt jelenti, hogy még gyulladás van, tehát, ha megint éri valami, könnyebben lehet végzetes. Pld. szalag szakadás. Inkább pihentesd még!
2016. dec. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt komolyan kérded?

Ha ekkora ló vagy akkor menjél. Majd megtapasztalod. Lehet hogy sikerül egy életre elba.ni a lábad.

2016. dec. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ne menj inkább az orvost látogasd meg mert nekem is ez volt meccsen kirugták és azt hittem egy rándulás és játszottam tovább és elmentek dokihoz kiderült hogy nyúlás és azóta nekem is kell füzöt használnom mert rosszabodot
2017. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!