Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyi idő kb. , hogy a...

Mennyi idő kb. , hogy a varrat nyoma kifehéredjen?

Figyelt kérdés

Még a múlt év őszén történt a homlokomon egy kisebb baleset, amely miatt a sérült részt összekellett varrni, mert szétnyilt a seb és olyan október közepén szedték ki a varratokat.

Kb. mához 3 hónapja, hogy nincsenek benne varratok, de valamiért alig, lassan akar gyógyulni az ott keletkezett heg, pedig én minden nap rendesen kezelem a doki által előírt kenőcsökkel!

Van esély arra, hogy egyszer elhalványuljon a fejsérülésem nyoma?

Ha igen, kb mennyi idő?


2017. jan. 8. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó. Nekem van egy nagyobb műtéti hegem. Kb. egy év után lett láthatóan szebb, vékonyabb is, és már nem vörös, hanem inkább bőrszínű.

Nemrég volt két anyajegy levételem. Az egyik szinte már nem is látszik. A másik még tök vörös. Pedig egyszerre csinálták.

Szerintem legyél türelmes, 3 hónap még semmi. Kb. 1-2 évet szoktak mondani.

2017. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem ne aggódj a heg miatt. Szerintem szexi :)
2017. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 metalgyerek1998 válasza:
Mint bolti zsír? Az a helyzet hogy változó mindenkinek másképp van ez.
2022. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!