Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Seb összevarrása után milyen...

Seb összevarrása után milyen könnyen szakad el, vagy esetleg jön ki a helyéről a varrat? (Bővebb magyarázat lent! )

Figyelt kérdés
Üdv! 1 hete voltam plasztikai sebésznél, aki összevarrta a fülemet, amiből ki volt szakadva a fülbevaló egy baleset végett. Most fogok visszamenni varratszedésre 2 nap múlva, viszont még nem láttam, hogy néz ki jelenleg a fülem, mivel van rajta egy ilyen védő dolog, valami tapasz féleség, amit nem vehetek le. Azt mondták nekem, ne aludjak az adott oldalon (baloldal), nehogy baj történjen, viszont első éjjszaka után a baloldalamon ébredtem fel, és kicsit félek, hogy történhetett-e valami, mennyi okom van parázni ez miatt? Ez okozhatta azt, hogy elszakadjon a varrat, vagy valahogy elmozduljon?

2016. nov. 23. 18:56
 1/4 anonim válasza:
tuti nem jött ki.
2016. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én is nagyon remélem!
2016. nov. 24. 06:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem durvább sebem volt, de nem jön ki olyan könnyen. Mondjuk durván is nézett ki a csonkom, de már javul.
2016. nov. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi gáz szerencsére, köszönöm a válaszokat!:)
2016. nov. 26. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!