Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Helyre jön idővel?

Helyre jön idővel?

Figyelt kérdés
1 hónapja kosarazás közben félre léptem eléggé csúnyán és hát feldagadt fáj ilyesmi. Rá 1 hétre már nem fájt és a dagadtság kicsit visszahúzódott de most nézem és még mindig nem olyan mint a másik bokám. Még mindig kicsit mintha dagadt lenne és ha előre hajtom a lábam (megnyújtom a lábfejem) akkor érzek némi fájdalmat. Meg fog gyógyulni vagy van valami a háttérben?

2017. jan. 21. 11:16
 1/2 anonim válasza:

Ne izgulj, helyre fog jönni. Pihentetsd és próbáld bekenni esténként porc húzúdásra, rándulásra használatos kenőccsel.

Nekem ugyanez volt csak a hüvelykujjammal szintén kosarazás közben... rosszul kaptam el a labdát :D megesik.

2017. jan. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rándulás áll a háttérben, ennek ezek a tünetei. Érdemes lenne hanyagolni a sportot egy darabig, polcolni, amikor csak teheti, jegelni (figyeljen oda, hogy hogyan kell mindezt tennie) és krémekkel kenegetni.
2017. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!