Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért van ez? Bedagadt a boka...

Miért van ez? Bedagadt a boka alatt?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon nagyon sokat sétáltam, amit általában nem szoktam, és ma reggel arra keltem hogy olyan fura a bal lábam, megnéztem és a bokám alatt egy kicsit be van dagadva, nem fáj ha mozgatom, ha ráállok, csak kicsit fura érzés, mit tegyek ellene?

2017. júl. 3. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

(Nekem múltkor egy egész napi biciklizés és futás után, amikor még keveset aludtam is..., reggelre nekem is be volt kissé dagadva, vagyis picit pufi volt mindkét bokám táján. Nagyon nem. Úgy vettem észre, hogy a bokáim belül alig dudorodtak ki..., különben nem tűnt volna fel. Sportcipő és zokni volt hosszú órákon át rajtam, és valóban elfáradtam.... Hát reggel ugye pufi volt, aztán hamar elmúlhatott, mert nem sokáig agyaltam, hogy most mi lesz. Kipihentem, és lement az egész. Úgyhogy nagyobb terheléstől simán lehet ilyen melegben.)


Viszont nem tudom hogy hány éves vagy, és mi a helyzet veled. Tv-ben talán pont tegnap hallottam, hogy ha valakinek visszere van, vagy lesz, nem is tudom, ahhoz is kapcsolódhat lábdagadás időnként.

2017. júl. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
17 vagyok, a helyzet az, hogy még mindig nem javult, szóval orvos lesz belőle. Egyébként van, de azt ősszel műtik majd
2017. júl. 7. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!