Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Sudeck atrophiából (foltos...

Sudeck atrophiából (foltos csontritkulás) felépült már valaki?

Figyelt kérdés
Február elsején törtem el a jobb csuklóm. Külső rögzítéssel oldotta meg a doktor úr a műtétet. A 7 hétig tartó mozdulatlanság és az orvosom leszaromsága miatt szinte alig működik a kezem. (Az eset pikantériája hogy fodrász vagyok. ) Hosszú a történet nem untatlak vele benneteket. A vègeredmény csontsorvadás , ízületi gyulladás, teljes porc sorvadás. Szóval siralmas a helyzet. Csoda hogy valahogy dolgozom vele..... persze iszonyú fájdalmakkal. Járt már így valaki? Van esélyem a gyógyulásra?

2017. júl. 3. 22:47
 1/3 bumper válasza:

Hogy vagy most? Változott az állapotod? Ha igen mennyire és hogyan?

Nekem most a sipcsontom tetején volt egy műtétem fél éve, és nem múlt a fájdalom. Most mondták rá, hogy Sudeck. Sok ödéma, pirosasabb árnyalatú bőr azon a lábon combközéptõl a lábujjakig, és csontsorvadás a sipcsont felsőt felében, meg egy kicsi a combcsont alján. Egy hete szedek rá voltaren tablettát, értágítót és calcividet.

2020. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zsu69 válasza:
Szia.meggyogyultal azóta?
2022. jan. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zsu69 válasza:

Létrehoztam egy csoportot a Facebookon,sudeck atrophia.

Érdekelne ki hogy,mivel gyógyul.4honapja küzdök én is.☹️

2022. jan. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!