Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A vízhólyag kifakad magától?

A vízhólyag kifakad magától?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt az új cipőm csinált a kisujjamon egy szép nagy hólyagot,pedig volt rajtam hullahopp :'(


Nem fáj,csak nagyobb mint volt.

Észrevettem,hogy egyre inkább feszül,keményedik.


Hogy a jobb a hólyagnak?

Zoknival vagy a nélkül?


Kilyukasztani nem merem.

Mindig féltem a tűktől.

Olvastam,hogy borotvával is meg lehet vágni és kijön belőle a tartalék,de ahhoz is nyuszi vagyok. XD


Csak szólok,nálunk nincs gyógyszertár,tehát ez kilőve.

Mit csinálhatnék,hogy ne fájjon (annyira) ha kilyukasztom?

Vagy magától is kifakad?


2017. júl. 23. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A vízhólyagot mindig ki szoktam lyukasztani, nem fáj. Kifolyik belőle ami ki akar jönni, aztán szépen begyógyul. Sosem volt türelmem "nevelgetni" a hólyagot, főleg a kedvében tenni (zoknival vagy nélküle).
2017. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Kb mennyit vártál a hólyag keletkezésétől a kifakasztásig?

2017. júl. 23. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy kiszakad magától, vagy felszívódik.

De steril tűvel ki is lehet szúrni. Egyáltalán nem fájdalmas, semmit nem lehet érezni, amikor kiszúrod, csak kifolyik alóla a víz és sokkal előbb meg is gyógyul.

2017. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. júl. 23. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Tegyél rá egy sebtapaszt, majd magától visszamegy és begyógyul.
2017. júl. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. júl. 24. 11:32

Kapcsolódó kérdések:

Feltörte a cipő a sarkam! Mit tegyek?

Tegnap vettünk egy Vans Old Skool cipőt. Ma körülbelül 20-30percet voltam benne és feltörte a sarkam. Mint a kettő sarkamon lett egy vízhólyag. Esetleg nem lehet valahogy megoldani hogy ne törje fel többé a sarkam? Hallottam erről a vizes zoknis megoldásról de nem...

Mélyen lévő vízhólyag és ízületi fájdalom gyógyulásának gyorsítása?

Tegnap gitároztam először huzamosabb ideig, ám egy kicsit túlzásba vittem, és összeadva úgy kb 4-5 óra lett belőle (természetesen szünetekkel). Most az izületeim is fájnak, az ujjhegyeimen meg egy-egy vízhólyag van. Nem olyan, mint ami a sarkon szokott lenni, ha...

El fog múlni a vízhólyag a lábamról?

Két napig eleg magas magassarkút kellett hordanom munka miatt...de több óráig állni benne és utána sétálni...Hát lett is mind a két talpamon egy egy hólyag..el fog ez múlni? Nem lesz utána csúnya a lábam?

Elfertőződött vízhólyag (gennyes) milyen elsősegély lehetőség van itthon?

Cigarettával megégettem az ujjam, de piszkálni kezdtem, és mára sárga gennyes és borzalmasan fájdalmas hólyag lett,körülötte gyulladt. Gyakorlatilag úgy érzem, mintha a csontig fájna. Ügyeleten nem tudtak ma ellátni, egy nagyon távoli sebésztre kellett volna mennem, de...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!