Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kinek van igaza, mit tegyek?...

Kinek van igaza, mit tegyek? (Sérülés)

Figyelt kérdés
1-2 hete megerőltettem, vagy meghúztam a lábamat. Nincs feldagadva, de sántítok, és az achilles inam + talpam feszül, fáj. Az emberek 50%-a azt mondja, hogy mindenképp pihentessem. A másik 50% meg, hogy semmiképp ne pihentessem, mert lemerevedik, betokosodik. Na, akkor melyik tenne jót neki?

2017. júl. 26. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Pihentesd, DE ugyanakkor mozgasd, tornáztasd is, masszírozd! Persze a sportjellegű mozgást kicsit függeszd fel, ne terheld le még jobban! Próbáld nyújtani (tudom, fáj, de muszáj) és kézzel mozgatni is, az segíthet! Bevehetsz egy kevés kalcium-magnézium tablettát is, bár az izomgörcsre való, de ilyenkor gyakran beállnak a környező izomszövetek is! Egyél-igyál rendesen, lazítsd el, a házban nyugodtan járkálj, annyitól igazán nem lesz bajod, ha nehézkes is. Mielőbbi jobbulást!
2017. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz ha már 1-2 hete fáj.
2017. júl. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!